Najlepszy software house? – NAOS Software

NAOS Software to najlepszy software house – firma programistyczna złożona z młodych ludzi, dla których programowanie to coś więcej niż praca – jest to realizowanie naszej pasji i ciągłe poszukiwanie skuteczniejszych, lepszych rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, więcej informacji w kontakcie.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji internetowych w tym stron internetowych, portali internetowych oraz aplikacji mobilnych. W swoich projektach wykorzystujemy technologie takie jak m.in. Java, Spring, PostgreSQL, Angular2. Doświadczenie naszych programistów pozwala również na rozwiązywanie problemów nie tylko w dziedzinach, w których się specjalizujemy ale również w istniejących systemach opartych o technologię .NET (C#) czy znanych CMS takich jak np. WordPress.

Jako software house dostarczamy kompleksową obsługę dostarczonego rozwiązania. Pomagamy w wyborze hostingu i środowiska systemu oraz instalacją niezbędnych do działania systemu. Przykładamy dużą uwagę na jakość dostarczanego kodu oraz bezpieczeństwo aplikacji, więc na każdy produkt udzielamy gwarancji.  W celu zachowania wszystkich obowiązujących najnowszych standardów bezpieczeństwa stosujemy się do wytycznych międzynarodowej organizacji owasp.org dostarczającej rzetelnych informacji na temat obecnych wymogów bezpieczeństwa aplikacji w sieci internet.

Na bieżąco śledzimy  portale technologiczne takie jak np. spring.io. Staramy się dokładać swoją część do rozwoju międzynarodowej sceny programistycznej i udzielamy się non-profit na portalu stackoverflow.com, gdzie udało nam się pomóc już ponad kilkunastu tysiącom osób – to zasługa naszego założyciela oraz architekta rozwiązań IT – Oskara Dajnowicza, link do profilu.

Każde nowe zlecenie to dla nas szansa na stworzenie unikatowego produktu, z którego będziemy dumni. Jako specjaliści IT wykorzystujący własne, sprawdzone rozwiązania zgodne z dobrymi praktykami programowania, pomożemy Ci wejść na wyższy poziom e-biznesu.

Zastanawiasz się nad wyborem najlepszego software house'u ?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Portfolio – gdzie można znaleźć zarówno małe projekty, dla których czas realizacji nie przekroczył kilku tygodni oraz duże trwające dłużej niż rok, które dzięki zdobytemu zaufaniu klientów mamy przyjemność rozwijać do dnia dzisiejszego.

Dla nowych klientów oferujemy darmową wycenę projektu, w tym celu, zapraszamy do kontaktu.

Software house biurko